Wielerronde van Oud Vossemeer de eerste in Zeeland

Zaterdag 18 september werd de 72ste editie van de wielerronde van Oud Vossemeer gereden. Het was de eerste Officiële KNWU wielerronde in zeeland van dit seizoen.

Het begon om 10 uur met de amateurs Mannen gevolgd door de Amateurs Dames daarna volgde de dikke banden race voor de jeugd in de categorieën 3 t/ 6 jaar, 7 t/m 8 jaar, 9t/m 10 jaar en als laatste 11 t/m 12 jaar ruim 60 kinderen deden er in totaal mee en kregen na afloop een medaille.

Tot slot van de dag was er de wedstrijd voor de Elite-Beloften dan van begin tot eind een mooie wedstrijd was er werd hard gekoerst door de heren.

Maart volgend jaar hoopt de organisatie de 73ste editie te kunnen organiseren.

Hieronder de uitslagen van de wedstrijden:

Amateurs (M)

POSITIE NAAM RUGNUMMER TIJD
1 Glenn van Nierop 12 1:25:20
2 Han van de Poppe 13 z.t.
3 Jeroen Martens 10 + 0:00:59
4 Jimmy de Bruyn 19 + 0:00:59
5 Ronald Withagen 17 + 0:01:00
6 Martijn de Groot 7 + 0:01:00
7 Max van Boven 1 + 0:01:00
8 Feike Kalsbeek 18 + 0:01:00
9 Erik Groeneveld 6 + 0:01:00
10 Alex Gresnigt 5 + 0:01:01

Ronde van Oud-Vossemeer

Amateurs, Belofte (club), Elite (club) (V)

POSITIE NAAM RUGNUMMER TIJD
1 Loes Adegeest 3 1:28:57
2 Yonna van Dam 5 z.t.
3 Paulien Koster 44 z.t.
4 Hanneke Mulder 93 z.t.
5 Yva Geluk 6 z.t.
6 Melissa Hofman 29 z.t.
7 Juul Hubert 10 z.t.
8 Yvonne Nijssen 57 z.t.
9 Sonja Krouwels 12 z.t.
10 Laura van der Zwaan 17 z.t.

Belofte, Elite, Professional-B (M)

POSITIE NAAM RUGNUMMER TIJD
1 Remco Schouten 44 1:51:29
2 Jarri Stravers 48 z.t.
3 Jarno Gmelich Meijling 17 z.t.
4 Tom Vermeer 49 + 0:00:02
5 Hans Dekkers 14 + 0:00:07
6 Rico van Damme 13 + 0:00:07
7 Raymond Kreder 30 + 0:00:08
8 Sjors Handgraaf 20 + 0:00:08
9 Witten Anthonise 1 + 0:00:08
10 Bas Nieuwkoop 32 + 0:00:42

Dikke banden race:

3 t/m 6 jaar:

  1. Siem Jansen
  2. Eefke van Haaften
  3. Giel Kramer
  4. Pieter Verboom
  5. Luuk van Adrichem
  6. Quinn van Duuren
  7. Pepijn van der Velde
  8. Lana de Kock
  9. Kris Plandsoen
  10. Nike de Kock
  11. Nsrc Paasen
  12. Thamar Kousemaker
  13. Aron Eerland
  14. Skondor Atrahilo
  15. Eden Luters
  16. Olivia van Gorsel
  17. Sem Goedegebuure
  18. Jan van Adrichem
  19. TalYak Sakka
  20. Maryan Nous-ALdijn

7 t/m 8 jaar:

  1. Evilyb van Gorsel
  2. Joris van de Ree
  3. Levi van der Velde
  4. Thijs Plandsoen
  5. Noah Goedegebuure
  6. Levi van Leeuwen
  7. Jorre de Viet
  8. Grace Luters
  9. Jaysen van Dooren
  10. Levi Thijssen
  11. Jaidy Rigelberg

9 t/m 10 jaar:

  1. Rens Schilperoord
  2. Esmee van Poortvliet
  3. Elin van ’t Hof
  4. Kyle van der Zande
  5. Julian Hopmans
  6. Luca Fase
  7. Jens Luters
  8. Thijmen Droogers
  9. Siebe Berkey
  10. Fleur Deuloo
  11. Thijs de Viet
  12. Cas van Bale
  13. Sep Stoutjesdijk
  14. Lana de Regt
  15. Thijn Zwegers
  16. Aimee van Westen
  17. Jayden Heijboer
  18. Lucas Quist
  19. Oskar Szlachta
  20. Levi Priem
  21. Sharah Camara

11 t/m 12 jaar:

  1. Siem Moerland
  2. Kian van Leeuwen
  3. Fons van der Tuijn
  4. Erik-Junior de Koning
  5. Jayden de Hamer
  6. Britt van Bale

Via Omroep Tholen